פודקאסטים מומלצים על עבודה, קריירה ומה שבינהם

אחת הדרכים ללמוד וקבל מידע נוסף לפיתוח קריירה הוא באמצעות פודקאסט, ולכן הנה רשימה של פודקאסטים מומלצים על עבודה, קריירה, תעסוקה ועוד.

פודקאסט (הסכת בעברית) הוא תכנית אודיו על רשת האינטרנט בה ניתן להאזין, להנות וכמובן גם ללמוד יותר. אפשר להאזין להם דרך אפליקציות או אתרי אינטרנט של שירותים להשמעה והאזנה.

יש פודקאסטים על קריירה, על עבודה ועל נושאים שבינהם, בהם תוכלו ללמוד טוב יותר איך לשדרג את הקריירה שלכם, איך לפתח מיומנויות חדשות ועוד.

הנה רשימה של הפודקאסטים המומלצים בתחום:

פופקורן

פודקאסט פופקורן של ליאור פרנקל שעוזר לכל מי שרוצה לבנות קריירה בעולם החדש, למצוא עבודה מעניינת וגם מלאת משמעות. אפשר לשמוע עבודה מרחוק, ניהול, כניסה לתחום ההייטק ועוד.

בונים קריירה

פודקאסט בונים קריירה של מור והילה מדברים על כל הנושאים הקשורים לקריירה כמו איזו עבודה מתאימה, איך לתפוס הזדמנויות, לאן להגיע בקריירה, איך למנף את עצמנו ועוד.

קריירה זה קול הסיפור

פודקאסט קריירה זה קול הסיפור של האגודה הישראלית ליעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה מסייע לכל מי שרוצה לקבל החלטות נכונות בתחום הקריירה והלימודים בשלבים השונים, במיוחד למחפשי עבודה.

קריירה ועוד

פודקאסט קריירה ועוד של איתי רוזנברג עוזר לעובדים להתקדם בקריירה על ידי קבלת מידע וטיפים שאותם משתפים מנהלי משאבי אנוש.

ומה עכשיו

פודקאסט ומה עכשיו של קול האוניברסטיה בהנחיית דנה עבודי נותן את כל הכלים והידע כדי לצאת לעולם העבודה הגדול.

פודקאסט על עקבים

פודקאסט על עקבים של דנית בן דוד נותן מידע על שינוי קריירה סביב ההריון, הלידה והאמהות כדי לתת השראה וכלים לנשים.

מה בתפקיד

פודקאסט מה בתפקיד של אביגיל וסימונה מסייע לכל אחד להבין טוב יותר את הגדרות של תפקידים בחברות ושיתוף כלים פרקטיים איך להיחשף אליהם ולהתקבל לשם.

HR2GO

פודקאסט HR2GO של ליאת לזר מעניק מידע ותובנות של אנשים מומחים בתחום העבודה והקריירה. ניתן ללמוד יותר על משאבי אנוש, איך להיות רלוונטי, גיוון, חשיבה מחוץ לקופסא ועוד.

43 שניות

פודקאסט 43 שניות של אריק זאבי משתף אתכם בראיונות עם אנשים שמשתפים על הקשיים בקריירה שלהם, איך התמודדו ואיך הרימו את עצמם.

תכנית עבודה

פודקאסט תכנית עבודה של ההסתדרות עוזר לכם לדעת על כל מה שקורה בעולם העבודה, כמו זכויות, שינויים מקומיים, מהלכים ועוד.